5 זכיות הגדולות ביותר שעשו היסטוריה בארצות הברית

תושבי ארצות הברית פשוט אוהבים הגרלות לוטו. רמת ההשתתפות בהגרלות היא גבוהה מאוד, ולכן גם גובה הפרסים המוצעים גבוה בהתאם. הנה 5 הזכיות הגדולות ביותר שנכנסו לספרי ההיסטוריה של הגרלות הלוטו בארצות הברית.

מקום חמישי – 587.5 מיליון דולר

בנובמבר 2012 סינדי ומארק היל זכו בהגרלת פרס של 587.5 מיליון דולר, אותו חלקו עם זוכה נוסף ובפועל קיבלו סכום מכובד של 293.75 מיליון דולר. אל טקס קבלת הפרס הם הגיעו עם ילדתם הקטנה ג’יידן, בת 6 בזמנו, שביקשה לקנות עם הכסף סוס פוני. אמנם ההורים לא נענו לבקשה של הבת, אבל במקום זאת המשפחה יצאה לחופשה ומפנקת ואת השאר חסכה ללימודי קולג’ בעתיד.

מקום רביעי – 590.5 מיליון דולר

במאי 2013 גלוריה מקנזי מפלורידה זכתה בכל הקופה וגרפה אל כיסה 590 מיליון דולר, הזכיה הגדולה ביותר בהיסטוריה האמריקאית שהלכה כולה אל אדם אחד בלבד. השכנים שלה העידו כי “לא היה יכול להיות אדם טוב לב יותר ממנה לזכות”.

מקום שלישי – 648 מיליון דולר

בדצמבר 2013 זכו בלוטו אירה קארי ממדינת ג’ורג’יה וסטיב טראן מקליפורניה. לאחר הזכיה, סטיב טראן התקשר לבוס שלו ואמר לו “אני לא חושב שאגיע לעבודה היום. או מחר. או בכלל”. החנות בה נקנה הכרטיס הזוכה קיבל פרס של מיליון דולר, מסורת שקיימת בחלק ממדינות ארצות הברית כדי לדרבן מכירות של כרטיסים.

מקום שני – 656 מיליון דולר

במרץ 2012, הזוג מרל ופטרישיה באטלר ממדינת אילנוי זכו יחד ב-218.6 מיליון דולר, שליש מהסכום הכולל שהוגרל של 656 מיליון דולר. שני הזוכים האחרים היו אלמוני מקנזס ושלושה חברים ששלחו כרטיס משותף והזדהו רק תחת הכינוי The Three Amigos (“שלושת החברים” בספרדית).

מקום ראשון – 1.586 מיליארד דולר

אם חשבתם שהפרסים עד כה היו עצומים, ההגרלה הזו לוקחת את כל הקופה. פרס בשווי 1.586 מיליארד דולר התחלק בין שלושה זוכים: ג’ון וליסה רובינסון מטנסי, מורין סמית ודייוויד קלשמידט מפלורידה וזוג אנונימי מקליפורניה. סמית וקלשמידט סיפרו שהם מתכננים לשדרג את המשאית המשותפת שלהם, לקבל עיסוי טוב ולפרוש לחיים של רווחה ועושר.

רוצים גם אתם לזכות ובגדול? הצטרפו עוד היום למועדון הלוטו של קלאב פור יו.

 
נגישות